Tabelacılık sektörünün 2007’den itibaren babadan oğula geçen, genç ve dinamik firmasi Gold Dijital Tabela Sistemleri, 1977 yilinda tabela imalati ve satişina başladi. Faaliyet alanimiza giren tabela sektöründe yaşanan tüm olumsuzluklar, ciddiyetsizlikler ve amatör çalişmalar bizleri sektörümüzde kaliteli hizmet vermeye mecbur bırakmiştir. Kaliteli bir hizmet için gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak, siz değerli müşterilerimize hizmet verme aşamasında, kuruluşumuzdan itibaren büyük önem gösterdiğimiz bir konudur.

Teknolijinin sürekli gelişdiği bir dünyada, gelişmeleri yakından takip edip, yapisini ve çalışma stratejilerini zamanin ihtiyaçlarına göre düzenlemeyen kuruluşların ticari hayatta yer tutunamadiği gerçeginden yola çıkarak, gelişen teknolojiyi takip etmek ve tüm çalışma sahamizda kullanmak ana stratejimiz olmustur. Yeni yüzyılda daha da hızlı gelişen teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerine çözüm üretmektedir. Üretilen her üründe koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen Gold Dijital Tabela Sistemleri; aynı zamanda müşterilerine kaliteden hiç bir zaman ödün vermediği gibi en iyi fiyata en kaliteli en iyi hizmeti sunmayıda firmamızın değişmeyen kurallarından biri olarak çalışmaların da uygulamıştır.

Bu calisma ilkemiz ile urettigimiz urunleri, yaygin pazarlama agimiz sayesinde sunmakta, bu pazarlama aginin gelismesi ve devamliligi icin titiz bir çalışma sergilemekteyiz. Web sitemiz sayesinde ise tüm Türkiye’ye ürünlerimizi tanitmakta ve satisini gerceklestirmekteyiz.

Tabela & Dijital Baskı sektorunde kalici olmak ve ilk siralarda yer almak isteyen firmalarin surekli gelismeye mahkum oldugunun kurulus olarak farkindayiz.

Gold Dijital Tabela Sistemleri sizlere daha iyisini sunmak icin gelismeye ve uretmeye devam edecektir.